• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Akcja „Pozytywna uwaga” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Akcja "Pozytywna uwaga"

Miło nam poinformować Was, Drodzy Rodzice oraz Uczniowie, że nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pt. „Pozytywna Uwaga”!

Cel akcji

Celem akcji jest zachęcenie nauczycieli do wpisywania w listopadzie uczniom pozytywnych uwag, do mądrego chwalenia uczniów, ukazania pozytywnego wymiaru słowa uwaga. W szkole nie da się uciec od ocen, a dobra uwaga od nauczyciela zostaje z uczniami na całe życie. Akcja ma wzbudzić w dzieciach przekonanie, że nawet jak nie mają czerwonego paska, to są w czymś dobre. Niech poczują nasze wsparcie!

Akcja organizowana jest w listopadzie, bo to najtrudniejszy miesiąc w roku - dzieci są zmęczone, szybko robi się ciemno, a nauki coraz więcej. Niech jak najwięcej uczniów dostanie teraz pozytywną uwagę od swoich nauczycieli - oficjalnych, wpisanych do dzienniczków. Mogą one dotyczyć m. in. zachowania, sukcesów edukacyjnych, czy też udzielonej pomocy innym.

Jesteśmy razem!

Obecnie do akcji „Pozytywna uwaga” przystąpiło 456 szkół w Polsce. Więcej informacji odnośnie tej inicjatywy znajduje się na stronie internetowej:  https://pozytywnauwaga.pl/

Uczniu/uczennico – daj nam powód do wpisania Ci uwagi – POZYTYWNEJ uwagi!

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2