• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

„Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj”

W tym roku nasza szkoła włącza się do ogólnopolskiego projektu Fundacji Dbam o Mój Z@sięg pt. IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ

Cel projektu

Projekt ma na celu zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego oraz walkę z pogłębiającym się problemem fonoholizmu

Nasz udział

Uczennice z klas 7a – Julia Haraszczak, Julia Krueger, Zuzia Kubiak i Gabrysia Kurowska oraz 8c – Nicole Kopczyński i Laura Werbińska na rzecz konkursu odbywającego się w ramach akcji stworzyły specjalny film obrazujący hasło kampanii. Zapraszamy do obejrzenia - link

Joanna Kowalska

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2