Wyniki IV Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Idźcie i głoście” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Wyniki IV Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Idźcie i głoście”

Już kolejny raz nasza szkoła miała zaszczyt gościć recytatorów z poznańskich szkół podstawowych: 23, 29, 68, 69. Oczywiście nie zabrakło recytatorów w naszej szkoły! Uczniowie recytowali fragmenty Pisma Świętego oraz wiersze o tematyce religijnej.

Przebieg konkursu

Poziom konkursu był niezwykle wysoki, dlatego komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia. W składzie jury obok p. dyrektor Lucyny Podolak oraz p. dyrektor Ewy Baszkiewicz,  znalazł się - co było ogromną radością organizatorów- ks. Waldemar Kapusta, proboszcz parafii Salezjanów na Winogradach.
 W trakcie obrad jury uczestnicy skorzystali ze słodkiego poczęstunku oraz w rodzinnej atmosferze wymieniali doświadczenia ze swoich szkolnych środowisk. Była to zatem doskonała integracja uczniów z różnych szkół. Już dziś zapraszamy na V edycję konkursu!

Po obradach komisji konkursowej, wyłoniono zwycięzców:

• I miejsce - Julia Kulpa z SP nr 23 w Poznaniu.
  • II miejsce - Anastazja Molska z SP nr 38 w Poznaniu.
  •
III miejsce - Katarzyna Plamowska z SP nr 69 w Poznaniu oraz Urszula Mankiewicz z SP nr 38 w Poznaniu.

Wyróżnienia:

• Dominika Bajorek z SP nr 68 w Poznaniu
  • Julia Danisz z SP nr 38 w Poznaniu
  • Jakub Janas z SP nr 68 w Poznaniu
  • Patrycja Wróblewska z SP nr 69 w Poznaniu

Naszą szkołę pięknie reprezentowali również: Dominika Czaja, Aleksandra Kaczmarek, Tymoteusz Klonecki, Wiktoria Kowalska, Patrycja Madejczyk oraz Aleksandra Starczewska. Ogromne gratulacje!