Konkurs programistyczny Pix Programming Challenge - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Poznaniu

Konkurs programistyczny Pix Programming Challenge - wyniki półfinału!

Z wielką radością informuję, że do ostatniego etapu, Finału Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Pix Programming Challenge, zakwalifikowała się jedna z uczennic naszej szkoły - Paulina Berlińska z klasy 3b (kat. ROOKIE).

Finał konkursu

Trzymamy kciuki za Paulinę i życzymy dalszych sukcesów podczas zmagań 13 grudnia 2019 r. o godz. 13.00 w Auli Wydziału Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu.
Pozostałe wyniki półfinalistów można zobaczyć na stronie internetowej https://pixchallenge.org/wyniki/

Poziom konkursu był naprawdę wysoki, a rezultaty zmagań większości naszych uczniów przekraczały 14 na 20 punktów - wielkie brawa!

Dziękuję za udział w konkursie wszystkim uczestnikom. W ciągu najbliższych kilku dni pojawi się informacja odnośnie warsztatów z programowania w PixBlocks, organizowanych w naszej szkole. Być może zachęcą one uczniów do udziału w konkursie także w przyszłych latach.
Szkolny koordynator konkursu: Sara Jechorek