• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Międzynarodowy Dzień Kropki - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Poznaniu

Międzynarodowy Dzień Kropki

W piątek 13 września 2019 r. po raz pierwszy w naszej szkole, uczniowie świętowali Międzynarodowy Dzień Kropki. W tym dniu wszyscy założyli ubrania i różne dodatki w kropki, przynieśli maskotki w kropki oraz książki ukazujące kropkowe obrazy. Tego dnia spacerując korytarzami naszej szkoły na każdym kroku można było spotkać kropki, a podczas specjalnie przygotowanych zajęć lekcyjnych nauczyciele ukazywali wagę kropki w naukowych zmaganiach.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2