Miłość dla Franka - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Miłość dla Franka

22 grudnia 2019 roku, uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu naszej szkoły zbierali pieniądze na leczenie małego Franka, który zmaga się z ciężką chorobą - guzem mózgu.

Cel zbiórki

Na początku listopada do naszego szkolnego Koła wpłynęła prośba rodziców małego Franka, który zmaga się ze złośliwym guzem mózgu, dotycząca wsparcia finansowego. Wolontariusze z wielką chęcią i radością zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy, która została przeprowadzona po wszystkich niedzielnych Mszach świętych w parafii św. Jana Bosko w Poznaniu. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na zagraniczne leczenie Franka, gdyż możliwości leczenia w naszym karaju wyczerpały się.

Wielki sukces!

Z wielką radością chcemy przekazać, że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów oraz hojności ludzi o dobrym sercu, na rzecz leczenia Franka udało nam się zebrać aż 17 350 zł! Pieniądze zostały przekazane rodzicom w wyjątkowym dniu - w Wigilię, a wdzięczność rodziców i łzy szczęścia są największą nagrodą, jaką mogliśmy otrzymać!