• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Miłość dla Franka - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Miłość dla Franka

22 grudnia 2019 roku, uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu naszej szkoły zbierali pieniądze na leczenie małego Franka, który zmaga się z ciężką chorobą - guzem mózgu.

Cel zbiórki

Na początku listopada do naszego szkolnego Koła wpłynęła prośba rodziców małego Franka, który zmaga się ze złośliwym guzem mózgu, dotycząca wsparcia finansowego. Wolontariusze z wielką chęcią i radością zaangażowali się w zbiórkę pieniędzy, która została przeprowadzona po wszystkich niedzielnych Mszach świętych w parafii św. Jana Bosko w Poznaniu. Cały dochód ze zbiórki zostanie przekazany na zagraniczne leczenie Franka, gdyż możliwości leczenia w naszym karaju wyczerpały się.

Wielki sukces!

Z wielką radością chcemy przekazać, że dzięki zaangażowaniu naszych uczniów oraz hojności ludzi o dobrym sercu, na rzecz leczenia Franka udało nam się zebrać aż 17 350 zł! Pieniądze zostały przekazane rodzicom w wyjątkowym dniu - w Wigilię, a wdzięczność rodziców i łzy szczęścia są największą nagrodą, jaką mogliśmy otrzymać!

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2