Ograniczenia w funkcjonowaniu placówki

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Poznaniu informuje, że od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania nie przyjmuje klientów w siedzibie placówki – ul. Romana Brandstaettera 6 i ul. Winogrady 24 w Poznaniu.

W związku z powyższym, wszelkie sprawy proszę załatwiać drogą telefoniczną 61 8203 691 lub mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Wnioski wraz z załącznikami o przyjęcie dziecka do Przedszkola nr 64 im. „Bolka i Lolka” ul. Winogrady 24 proszę pobrać ze stron:

wypełnić i złożyć w siedzibie zespołu, wysyłać skan drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesyłać pocztą za potwierdzeniem odbioru, na adres:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10

Sekretariat czynny codziennie w godzinach 10.00-13.00. We wskazanych wyżej godzinach możliwy jest kontakt telefoniczny, nie będzie możliwości rozmowy indywidualnej i przyjmowania interesantów.