• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu

Ograniczenia w funkcjonowaniu placówki

Szanowni Państwo,

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Poznaniu informuje, że od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania nie przyjmuje klientów w siedzibie placówki – ul. Romana Brandstaettera 6 i ul. Winogrady 24 w Poznaniu.

W związku z powyższym, wszelkie sprawy proszę załatwiać drogą telefoniczną 61 8203 691 lub mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Wnioski wraz z załącznikami o przyjęcie dziecka do Przedszkola nr 64 im. „Bolka i Lolka” ul. Winogrady 24 proszę pobrać ze stron:

wypełnić i złożyć w siedzibie zespołu, wysyłać skan drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przesyłać pocztą za potwierdzeniem odbioru, na adres:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10
ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Sekretariat czynny codziennie w godzinach 10.00-13.00. We wskazanych wyżej godzinach możliwy jest kontakt telefoniczny, nie będzie możliwości rozmowy indywidualnej i przyjmowania interesantów.

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2