• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Pomóżmy schroniskom - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Pomóżmy schroniskom - akcja charytatywna

7.10.2019 r. w naszej szkole ruszyła akcja charytatywna, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski, której celem była zbiórka darów do schroniska Azorek w Obornikach.

Wizyta w schronisku

W holu naszej szkoły można było pozostawić m.in. karmę, czy też akcesoria dla zwierząt. Produkty dla schroniska w Obornikach, pod opieką p. Sary Jechorek, dostarczyły dwie uczennice klasy 7a, członkinie Samorządu Uczniowskiego: Zuzanna Kubiak i Gabrysia Kurowska. Podczas pobytu w schronisku dziewczyny postanowiły udzielić także pomocy niematerialnej - zabrały jednego z tamtejszych piesków na spacer po malowniczej, jesiennej okolicy. Radość pieska z leśnej wycieczki była nie do opisania - jego wdzięczność idealnie obrazuje jedno z zamieszczonych poniżej zdjęć. Postawa dziewczyn jest godna naśladowania, a opiekunowie schroniska zapraszają chętne osoby do odwiedzenia potrzebujących towarzystwa piesków! Może uda Ci się znaleźć stały i bezpieczny dom dla któregoś z nich? :)

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2