• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Spotkanie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu

Spotkanie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu!

Tradycji stało się zadość i 17 stycznia 2020 r. odbyło się Spotkanie dla Przyjaciół Szkoły.

Przyszłość szkoły

Spotkanie przy kawie było pretekstem do rozmów o przyszłości szkoły. Wszyscy zgodnie przyznali, że najważniejszy jest rozwój uczniów, kształtowanie w nich kreatywności, rozbudzanie ciekawości świata i zachęcanie do aktywności w szkole i środowisku lokalnym. 

Wokół teatru...

Niespodziankę dla przyjaciół szkoły przygotowali także uczniowie. Na początek aktorzy z koła teatralnego zabrali wszystkich na Olimp, gdzie Zeus wysłuchiwał uczniowskich zażaleń. Później Laura zaprezentowała talent muzyczny - anielskim głosem zaśpiewała pastorałkę, która wzruszyła całą widownię.

Mamy wspaniałych Przyjaciół!

To był wieczór pełen wrażeń. Spędziliśmy go w najlepszym towarzystwie.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2