Szkoła Małego Inżyniera - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Szkoła Małego Inżyniera

25.11.2019 rozpoczęło się głosowanie w ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera”, realizowanego wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

Cel akcji

Głównym celem projektu jest promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych.

Jak głosować?

Głosowanie odbywać się będzie w okresie 25.11.2019 - 06.12.2019 za pośrednictwem strony www.szkolamalegoinzyniera.pl. Każda z 10 zwycięskich szkół otrzyma niepowtarzalny zestaw nagród, który dostarczy wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do promocji nauk ścisłych. Dzięki nim nawet młodsze dzieci pokochają robotykę i automatykę.

Zachęcam wszystkich rodziców, uczniów, nauczycieli, przyjaciół szkoły do oddania głosu na naszą placówkę (Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 10 w Poznaniu). Rozstrzygnięcie głosowania 09.12.2019. Wszystkie szczegóły dotyczące projektu można odnaleźć na stronie:

Koorydnator akcji: Joanna Kowalska