• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Szkolna Liga Wolontariacka - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Wyniki konkursu „Przyrodniku młody, ukaż świat przyrody”

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w siedzibie Dyrekcji Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Wyróżnienie!

W ubiegłym roku szkolnym uczniowie klas czwartych, w ramach zajęć edukacyjnych w „Leśnej Szkole” w Centrum Edukacji Ekologicznej Wielkopolskiego Parku Narodowego, uczestniczyli w konkursie plastycznym  pt. „Przyrodniku młody, ukaż świat przyrody”. Miło nam poinformować , że praca ucznia klasy 5a, Jeremiego Liphardta została wyróżniona przez jury. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w siedzibie Dyrekcji Wielkopolskiego Parku Narodowego, gdzie również wszystkie nagrodzone prace były prezentowane na wystawie pokonkursowej.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2