• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Zakończenie roku szkolnego - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Zakończenie roku szkolnego 2020

Takiego zakończenia roku nie było jeszcze w historii polskiej edukacji. Maseczki, przyłbice, rękawiczki, dwumetrowe odstępy…

Dyplomy, nagrody i pamiątkowe albumy

W warunkach reżimu sanitarnego, ale w cudownej atmosferze, jak zawsze w naszej szkole, uczniowie klas ósmych odbierali świadectwa, dyplomy, nagrody i pamiątkowe albumy. Podczas uroczystości pożegnania Absolwentów nie zabrakło wzruszeń, ciepłych słów wypowiadanych przez rodziców, uczniów i nauczycieli.

Życzenia dla uczniów

Życzyliśmy uczniom, aby w nowych szkołach realizowali zamierzone cele, rozwijali pasje, by to, co trudne przychodziło im z łatwością, a to, co na pozór niewykonalne, stanowiło tylko drobną przeszkodę w drodze na szczyt.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2