Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Poznaniu

Prezentacja Samorządu Uczniowskiego

Po wspólnie odśpiewanym hymnie szkoły został zaprezentowany nowy Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Przewodniczący sekcji estetycznej, sportowej oraz wolontariatu przedstawili plany swoich działań.

Ślubowanie

Następnie, w obecności pani dyrektor Lucyny Podolak, przewodniczący klas i sekcji samorządowych oraz Rady Uczniowskiej ślubowali w imieniu swoich koleżanek i kolegów, że będą przestrzegać obowiązków uczniowskich i samorządowych. Pani Dyrektor przyjmując ślubowanie, podkreśliła również, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na tych, którzy są reprezentantami całej społeczności szkolnej.

Na wszelkie działania, które będą podejmowane w tym roku życzymy wiele wytrwałości i zaangażowania!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10