ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY

Akcja ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2021, zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w XVI edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Konkurs polega na zebraniu przez szkołę wśród uczniów starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Używane telefony należy składać do specjalnie przygotowanego pudełka w holu szkoły do 28 maja. Nie zapomnijcie dołączyć również karteczki z Waszym imieniem i nazwiskiem.

Plakat akcji

pobierz