Bezpieczeństwo uczniów w środkach transportu zbiorowego - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Bezpieczeństwo uczniów w środkach transportu zbiorowego

Szanowni Państwo, przygotowujemy się na bezpieczny powrót uczniów do szkól. Dokładamy wszelkich starań, aby szkoły i placówki funkcjonowały w tradycyjnej formule, a dzieci uczyły się razem ze swoimi rówieśnikami. Przygotowaliśmy odpowiednie wytyczne, które służą zapewnieniu w szkołach bezpiecznych warunków higienicznych. W stałym kontakcie są również dyrektorzy szkół, kuratorzy oświaty i państwowi powiatowi inspektorzy sanitarni, co w sytuacji ewentualnego zagrożenia umożliwi podjęcie szybkich i stosownych działań.

Pliki do pobrania

• List Minister Edukacji Narodowej, Minister Infrastruktury oraz Główny Inspektor Sanitarny - pobierz
  • Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce - pobierz