Dzień Bezpiecznego Internetu 2021 - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Dzień Bezpiecznego Internetu 2021

9 lutego 2021 r. to Dzień Bezpiecznego Internetu.

W tym roku szczególnie dokładamy wszelkich starań, by temat związany z bezpieczeństwem w sieci i profilaktyką poruszania się w przestrzeni internetowej wybrzmiał mocno. Nie uciekniemy od nowych technologii, od życia w cyfrowym świecie. Możemy jednak wspierać naszych uczniów, edukować i towarzyszyć im w wirtualnej rzeczywistości, wskazywać dobre i złe strony Internetu. Świadomy uczeń to uczeń odpowiedzialny, który znając zasady funkcjonowania sieci będzie korzystał w bezpieczny sposób.

Prezentacja

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2