Dzień Pluszowego Misia - Fundacja Mam Marzenie

Dzień Pluszowego Misia - Fundacja Mam Marzenie

Wielkimi krokami zbliża się 25 listopada - Dzień Pluszowego Misia. Od 7 lat wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, widząc potrzebę wsparcia psychologicznego dla dzieci przebywających w szpitalach, przekazują małym pacjentom pluszaki i zabawki właśnie w tym wyjątkowym dniu. Jest to możliwe dzięki Państwa zaangażowaniu i wsparciu, za które jesteśmy wdzięczni.

Nowa formuła akcji

 

W związku z epidemią tej jesieni wolontariusze Fundacji Mam Marzenie zmuszeni byli zmienić formułę akcji. Nie mają oni wstępu na oddziały szpitalne, a wszystkie rzeczy, które są na nie przynoszone, muszą przechodzić kwarantannę. W porozumieniu ze szpitalami wolontariusze podjęli decyzję, by zaproponować Państwu zbiórkę pieniężną poprzez portal zrzutka.pl.

Za zebrane w ten sposób pieniądze wolontariusze zakupią zabawki i artykuły plastyczne w liczbie dostosowanej do potrzeb i możliwości danego szpitala.

Ta forma ma chronić nas i Państwa przed nadmiernym kontaktem. W poprzednich latach podczas przekazywania zabawek w miejscu zbiórki gromadziło się wiele osób. Ponadto zabawki przekazywane z rąk do rąk nie spełniałyby wymogów i standardów bezpieczeństwa.

Zbiórka pieniędzy dla pacjentów poznańskich szpitali znajduje się tutaj: link.

Przy wpłacaniu zebranej kwoty prosimy o dopisek, od jakiej jest szkoły.

Bardzo serdecznie zapraszamy - akcja trwa do 25 listopada 2020 r.

Plakat

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.