Kolorowy Uniwersytet UAM  - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Kolorowy Uniwersytet UAM

Udział uczniów klasy 2a

Uczniowie klasy 2a biorą udział w X-tej edycji projektu edukacyjnego Kolorowy Uniwersytet UAM. W tym roku szkolnym ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną zajęcia są realizowane w formie zdalnej. Tematy wykładów obejmują różne dziedziny nauki: przyrodnicze, ścisłe oraz humanistyczne. Nauczyciele akademiccy przekazują dzieciom swoją wiedzę, a dzieci uczą się z zapałem i pozytywną energią.

Galeria zdjęć

Na zdjęciach uczniowie prezentują piękne kolorowe koszulki, które otrzymali w ramach udziału w projekcie.

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2