Kartka wielkanocna

Konkurs na kartkę wielkanocną

Święta tuż, tuż… - zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie pt. “Kartka wielkanocna dla moich bliskich” organizowanym przez Fundację Uniwersytet Dzieci.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Prosimy młodych artystów o wykonanie kartki na Wielkanoc - takiej, jaką chętnie podarowaliby bliskiej osobie: mamie, tacie, babci albo koledze z klasy. Technika wykonania pracy jest dowolna - liczy się oryginalność i samodzielność.

Jak zgłosić pracę do konkursu?

Do kiedy?

Termin nadsyłania prac upływa 29 marca 2021 r. Prace nadesłane po terminie nie będą uwzględniane.

Ogłoszenie wyników nastąpi 31 marca na stronie Organizatora.

Jury Fundacji będzie oceniało prace w następujących kategoriach wiekowych:

• zerówki - klasy 1
  • klasy 2-3
  • klasy 4-6
  • klasy 7-8

W każdej grupie wiekowej wyłonimy po dwóch laureatów. Otrzymają oni w nagrodę ciekawe książki. Jedna praca zostanie tegoroczną kartką dla przyjaciół Fundacji - autora również nagrodzimy. Rodzice będą mogli pobrać dla swoich dzieci dyplom uczestnictwa w konkursie.

Czekamy na Wasze wspaniałe prace!

Strona organizatora

Regulamin wraz z oświadczeniem rodziców: pobierz

logo cdz