dzien ziemi

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi

Naszą szkolną tradycją jest świętowanie Dnia Ziemi poprzez udział w klasowych rajdach po terenach zielonych Poznania. Niestety ostatnio nie udaje się nam wyruszyć w trasę…

Ale mamy przecież przestrzeń wirtualną, więc w tym roku szkolnym zapraszamy na świętowanie Dnia Ziemi online. Czekają zabawy, ciekawostki, filmy – wszystko dla i o Ziemi oraz Uwaga!!! wirtualny rajd…Na zakończenie przyrodniczej wyprawy będzie można „powalczyć” o tytuł PASJONATA PRZYRODY rozwiązując test konkursowy.

ZAPRASZAMY!

Wirtualna tablica

Oczywiście, nic nie zastąpi realnego kontaktu z przyrodą, więc zachęcamy, aby po naszym  wirtualnym rajdzie wyruszyć w teren i świętować - odkrywać piękno naszej Ziemi równocześnie pamiętając, że od zachowania każdego z nas zależy, czy to piękno będzie dalej trwać…

Gdybyście chcieli podzielić się wrażeniami z takiej przyrodniczej wyprawy to prześlijcie 1-2 zdjęcia ukazujące, że było warto… Zdjęcia z krótkim opisem proszę przesyłać do 30 kwietnia b.r. na wirtualną tablicę – padlet.

Dostęp do padletu pod linkiem: https://pl.padlet.com/pkpawelczak/h840msiy76dg21zt

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2