Ogólnopolski konkurs przyrodniczy Świetlik

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” - edycja XIV

Zapraszamy uczniów klas 1 – 8 do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”.

Terminy

W tym roku szkolnym odbędzie się on we wtorek, 9 marca 2021 r. stacjonarnie dla wszystkich klas, które będą w tym czasie uczęszczać do szkół. 

Dla klas, które wrócą do nauki stacjonarnej później, zostanie wyznaczony kolejny termin. Dokładna data zostanie ogłoszona 2 tygodnie przed testem.

Jeżeli 8 klasy nie wrócą do nauki stacjonarnej aż do momentu egzaminów, uczniowie będą mięli możliwość napisania Konkursu 27 maja 2021 r.

Zgłoszenia

W związku z obecną sytuacją pandemiczną nie jest możliwe przyjmowanie zapisów i opłat konkursowych w dotychczasowej formie. W celu zapisania dziecka na Konkurs należy dokonać wpłaty w wysokości 10 zł na konto Rady Rodziców z dopiskiem „ŚWIETLIK”. W tytule przelewu koniecznie proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz klasę. Zapisów (wpłat) proszę dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 13 lutego b.r.

Nazwa i numer konta:

SKO PRZY SP 38 KONTO DLA RADY RODZICÓW

05 1020 4027 0000 1902 1209 4829

Zgody rodziców/opiekunów prawnych na udział dziecka w Konkursie oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych będzie można dostarczyć podczas pisania testu lub przesłać ich skan na adres mailowy szkolnego koordynatora konkursu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wzór zgody do pobrania

Szczegóły konkursu

Więcej informacji na stronie: www.swietlik.edu.pl

Etapem przygotowawczym do udziału w konkursie jest wykonanie zestawu doświadczeń przeznaczonego dla danego poziomu klas. Zestawy doświadczeń są już opublikowane na stronie konkursu. Polecane jest wykonanie doświadczeń do dnia poprzedzającego dzień rozpoczęcia Konkursu.

Zapraszamy

Jesteś ciekawy świata, lubisz eksperymenty – weź udział w konkursie! :-)

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2