Szkic budynku SP38

Ograniczenia w funkcjonowaniu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Poznaniu

Szanowni Państwo

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 10 w Poznaniu wprowadza ograniczenia w placówce od 4 maja 2021 r. do odwołania.

W trosce o bezpieczeństwo interesantów oraz pracowników placówki, przyjęcia interesantów, rodziców odbywać się będą w placówce - ul. Romana Brandstaettera 6, Poznań tylko w ważnych sprawach (niecierpiących zwłoki) po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny wizyty z pracownikiem prowadzącym sprawę lub nauczycielem.

Dyrektor zachęca Państwa do kontaktu:

• telefonicznego (w pierwszej kolejności) 61 820 36 91

W trakcie wizyty w placówce w sytuacjach nadzwyczajnych (niecierpiących zwłoki) proszeni są Państwo o:

• zakrywanie ust i nosa przy pomocy maseczki
  • odsłonięcie twarzy w celu identyfikacji lub weryfikacji tożsamości (jeśli pracownik o to poprosi)
  • dezynfekcję rąk po wejściu do budynku placówki (w budynku dostępne są automatyczne dozowniki z płynem do dezynfekcji)
  • zachowanie odległości co najmniej 1,5 m od innych osób przed i w budynku placówki.

Treść dokumentu

pobierz