Razem na Święta

„Razem na Święta”

W tym roku nasza szkoła bierze udział w trzeciej edycji akcji MEN „Razem na Święta”.

Cel akcji

„Razem na Święta” to akcja MEN, której celem jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym. Chcemy, aby działania te zostały wzmocnione w okresie przedświątecznym, kiedy szczególnie wiele osób czeka na pomoc i wsparcie. Zależy nam jednocześnie na budowaniu wspólnot i umacnianiu więzi międzypokoleniowych oraz kształtowaniu poczucia odpowiedzialności za drugą osobę. 

Nasz udział

Już wkrótce pochwalimy się naszymi działaniami!

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.