Pomoc od psychologa i pedagoga - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Wsparcie psychologa i pedagoga szkolnego

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Obecny czas jest wyjątkowo trudny dla wszystkich. Niepewność związana z przyszłością, obawa o zdrowie swoje i bliskich osób, konieczność rezygnacji z dotychczas podejmowanych aktywności, a przede wszystkim oderwanie od grupy, mogą budzić lęk, być przyczyną stresu i powodować znaczne obniżenie nastroju, a nawet poważniejsze zaburzenia. Musimy pamiętać, że każdy z nas jest inny i inaczej przeżywa i reaguje na pewne sytuacje.

Dlatego, drogi Uczniu, jeśli zauważasz u siebie zmianę zachowania, nastroju lub coś innego, co Cię niepokoi, nie czekaj, tylko zgłoś się do psychologa lub  pedagoga szkolnego. Zwykła rozmowa czasem może zdziałać cuda.

Szanowni Rodzice, również i Państwo możecie zgłosić się do nas po pomoc dla swojego dziecka.

Można się z nami kontaktować codziennie telefonicznie (61 820–36–91 w. 35) w godz. 8.00 – 12.00, pisać do nas za pośrednictwem Librusa oraz spotkać się z nami online po wcześniejszym umówieniu się.

Krystyna Ziemkowska - psycholog szkolny

Katarzyna Gralczyk-Przydryga - pedagog szkolny