Dyżury pedagoga i psychologa*

* W każdym innym terminie, umawiając się indywidualnie, za pomocą e-dziennika.

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Katarzyna Gralczyk - Przydryga     Podczas konsultacji indywidualnych z rodzicami *    
Krystyna Ziemkowska   Podczas konsultacji indywidualnych z rodzicami *    

Dyżury nauczycieli*

* W każdym innym terminie, umawiając się indywidualnie, za pomocą e-dziennika.

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Bałut Agata       12:35 - 13:20
Pokój nauczycielski 
 
Banaszak-Kaczmarek Hanna         11:40 - 12:25
Pokój nauczycielski 
Bartkowiak Joanna 9:50 - 10:35
Pokój nauczycielski
       
Bednarczyk Lidia       13:50 - 14:35
Pokój nauczycielski 
 
Błaszczyk Jakub 9:50 - 10:35
Pokój nauczycielski 
       
Flaczyńska Violetta        10:45 - 11:30
Pokój nauczycielski
 
Grobelna Grażyna 11:45 - 12:20
Pokój nauczycielski
       
Helak-Weimann Dorota       11:40 - 12:25
Pokój nauczycielski
 
Jabłońska Emilia     11:40 - 12:25
Pokój nauczycielski 
 

 

Jechorek Sara    14:45 - 15:30
Pokój nauczycielski
     
Kichler Anna 8:55 - 9:40
Sala muzyczna
       
Kledzik Anna   11:40 - 12:25
Pokój nauczycielski 
     
Kowalska Joanna       13:50 - 14:35
Pokój nauczycielski
 
Krzyżanowicz Klaudia    8:55 - 9:40
Pokój nauczycielski
     
Loręcka-Priebe Natalia   11:40 - 12:25
Pokój nauczycielski 
     
Łuciuk Justyna         9:50 - 10:35
Pokój nauczycielski
Marciniak Agnieszka  10:45 - 11:30
Pokój nauczycielski
       
Mikołajczak Małgorzata       15:30 - 16:15
Pokój nauczycielski
 
Nowacka Maria 10:45 - 11:30
Pokój nauczycielski
       
Onderka-Kaczmarek Ludomira  11:40 - 12:00
Pokój nauczycielski
       
Ostolska Izabela 11:40 - 12:25
Pokój nauczycielski 
       
Pankowiak Danuta      11:40 - 12:25
Pokój nauczycielski
   
Pawelczak Katarzyna         10:50 - 11:20
Pokój nauczycielski 
Prętka-Włochal Marzena     8:00 - 8:45
Pokój nauczycielski 
   
Pytlewska Olga 11:00 - 11:30
Pokój nauczycielski  
       
Ratajczyk Karolina       10:45 - 11:30
Pokój nauczycielski  
 
Rosin Grzegorz     13:50 - 14:35
Pokój WF
   
Rutkowska Krystyna 10:45 - 11:10
Pokój nauczycielski  
       
Ryłko-Szura Małgorzata   8:00 - 8:30
Pokój nauczycielski  
     
Salwin-Mielewczyk Mariola     11:40 - 12:25
Pokój nauczycielski  
   
Schiffmann Katarzyna     10:45 - 11:30
Pokój nauczycielski  
   
Słupińska Agata  11:40 - 12:25
Pokój WF
       
Stanisławska-Kończak Elżbieta   11:40 - 12:25
Pokój nauczycielski
     
Staszak Karolina      9:50 - 10:35
Pokój nauczycielski 
   
Stawrakakis Katarzyna   12:35 - 13:20
Pokój WF 
     
Swornowska Małgorzata       9:50 - 10:35
Pokój nauczycielski 
 
Szczepankiewicz Waldemar   12:35 - 13:20
Pokój nauczycielski 
     
Szymoniak Jakub     11:40 - 12:25
Pokój WF
   
Uschler Katarzyna 10:45 - 11:30
Pokój nauczycielski 
       
Woźniak Monika     8:55 - 9:40
Pokój WF