Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego

Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Poznaniu10 września 2019 roku odbyła się ważna dla społeczności szkolnej uroczystość- zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego.

Ślubowanie i pasowanie na uczniów naszej szkoły

Ślubowanie i pasowanie na uczniów naszej szkoły - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w PoznaniuRozpoczęcie nauki w szkole jest dla dziecka i jego najbliższych wielkim przeżyciem. Oprócz zabawy, dziecko czeka wiele nowych obowiązków. Aby im sprostać, pierwszoklasiści muszą czuć się…

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w PoznaniuDnia 2 września 2019 r., o godzinie 9.00 zabrzmiał w naszej szkole pierwszy dzwonek po wakacyjnej przerwie.

Pamiętamy!

Pamiętamy! - Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Poznaniu 1 września obchodzimy 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10