Klasa Akademicka

Klasa Akademicka - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu W dniu 24 stycznia br. uczniowie klas 8 naszej szkoły w ramach klasy akademickiej uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych na UAM Morawsko- wydziale chemii.

Spotkanie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu!

Spotkanie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 38 w PoznaniuTradycji stało się zadość i 17 stycznia 2020 r. odbyło się Spotkanie dla Przyjaciół Szkoły.

Projekt PoczytajMy!

Projekt PoczytajMy! - Szkoła Podstawowa nr 38 w PoznaniuOd września w naszej szkole realizujemy wspólnie z Centrum Edukacji Obywatelskiej projekt PocztajMy.

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej „Ugory”

Wizyta w Domu Pomocy Społecznej „Ugory” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu 21 stycznia 2020 r. wolontariusze oraz chór z naszej szkoły udali się do Domu Pomocy Społecznej "Ugory", aby zaprezentować jej mieszkańcom „Jasełka” oraz tradycyjnie spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze.