• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A

VII Bieg Wiosenny

Na zdjęciu koszulka na 7 Bieg Wiosenny w parku Cytadela - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu Już po raz siódmy zapraszamy wszystkich do zdrowego spędzenia czasu w sportowym duchu. Wszyscy będą zwycięzcami, bo bieganie to zdrowie, a zapisując się dajesz dowód, że o nie dbasz.

VI Bieg Wiosenny

5 Bieg Wiosenny w parku CytadelaJuż po raz szósty zapraszamy wszystkich do zdrowego spędzenia czasu w sportowym duchu. 22 kwietnia na terenie Parku Cytadela w Poznaniu odbędzie się VI Bieg Wiosenny. „Bieganie jest jak czytanie- fantastyczne, rewelacyjne, fascynujące”.

V Bieg Wiosenny

5 Bieg Wiosenny w parku CytadelaJuż po raz piąty zapraszamy wszystkich do zdrowego spędzenia czasu w sportowym duchu. 23 kwietnia na terenie Parku Cytadela w Poznaniu odbędzie się V Bieg Wiosenny. Biegiem chcemy uczcić 1050 rocznicę Chrztu Polski.

IV Bieg Wiosenny

Już po raz czwarty zapraszamy wszystkich do zdrowego spędzenia czasu w sportowym duchu. 7 czerwca na terenie Parku Cytadeli odbędzie się IV Bieg Wiosenny, poświęcony obchodom 25 rocznicy Wolnych Wyborów w Polsce..

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2